НОВO ХИТ ВИДЕО ОД СРПСКА СВАДБА Додека сватовите се веселат, младоженците фатени во „недозволени активности“

Она кога ќе ти здосади сопствената свадба

Снимка од свадба во Нови Сад, објавена на Тикток, некои насмеа, а други шокираше.

Имено, додека на свадбената веселба се забавува, игра и пее, камерата ги прикажува младенците во „незаконски активности“.

Поради таа сцена, луѓето во коментарите велат дека тие двајца се сродни души, а тоа сигурно го сфатиле многу порано – тоа го докажува свадбата.

Изгледа дека малку им здосадила нивната венчавка, па решиле да се забавуваат играјќи игри на телефонот, а камерата ги фатила додека го прават тоа. Како што видеото се најде на Тикток, следеа бројни неверојатни коментари кои уште повеќе ги насмеаа сите.

„Па, ова се вистински сродни духови“, „Смешно ми е“, „Многу убаво се однесуваа со гостите“, „Кога ќе се спуштите на сопствената свадба, изгледа токму вака“.

Видеото можете да го гледате ОВДЕ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *